Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri için 25 cevap

 1. AO der ki:

  Osmanlı Padişahları ile ilgili bilgi ararken, bu siteye ulaştım. Halen sitenin test aşamasında olduğu ifade edilmiş. Bizim gibi Kültür ve sanatla amatörce ilgilenenler için ilginç, profesyonel olanlar içinde örnek bir site olacağı düşüncesindeyim. Ayrıca, Nutuk’ un orjinalinin sitede yer alması ayrı bir heyecan. Bu siteyi ilgilenen herkesin görmesi gerekir.Kimlerin emeği varsa tebrikler.

 2. ERCÜMENT BOSTANCI der ki:

  Bu gün bir vesile ile öğrendiğim SİTENİZİ dolaştım. Ülkemizde de MÜZE SİTESİ KALİTESİNDE BİR SİTENİN , bulunduğunu öğrenmekten duyduğum , kıvancımı ifade etmek isterim. SİTEDE ,KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİN YER ALMASI ve ayrıca istenilen önemli linklere bir tıklama ile ulaşılabilmesi çok iyi düşünülmüş .Kültürel etkinlikleri , UYGUN MÜZİK eşliğinde izlemekten de ayrı bir haz duydum…. Emeği geçenlere içten teşekkürlerimi sunar. Başarılarınızın devamını dilerim.En Derin Saygılarımla. E.Bostancı

 3. ayşe bulut der ki:

  Tesadüfen eriştiğim sitenizi hayranlıkla inceledim… Gerçekten çok güzel anlatımlar ve faydalı linklerin olması, bu linkler arasında bulunan “Girlandsanat”‘ın da özellikle bu tip konularla ilgilenenler için görülmeye değer olduğu kanısındayım..
  Ekliyeceğiniz her ayrıntıyı merakla beklemekteyim…
  Böyle güzel, kaliteli ve faydalı bir siteyi ülkemize kazandırdığınız için size teşekkür ederim…

 4. AHMET SEYHAN der ki:

  SELAMLAR,,
  Çok güzel bir site hazırlanmasında emeği geçenlere teşekür ederim ..
  saygılarımla.

 5. H.Bülent BOSTANCI der ki:

  Merhaba..Estetik ,beğenmek ve bunları paylaşımın, insanın temel
  iç güdülerinden olduğunu düşünürüm. Bu imkanları bizlere cömertçe , hiç bir karşılık beklemeden veren Site Yönetimine , şükranlarımı sunarım. Ayrıca sayıca az da olsa, beğendiğim kolleksiyonumu , site iletişim hattına gönderdiğim bir mektubumdan sonra , değerli tavsiyelerini de esirgemeden , sitesinde yayınlamasından , duyduğum hazzı , kelimelerle ifade de zorlanıyorum. Sağolun, var olun. Artık benimde misafir olduğum bir sitem var… SAYGILARIMLA. B.BOSTANCI

 6. Tarık Uluocak der ki:

  Arkadaşın olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Kutluyorum çalışmana, emeğine saygı duyuyorum. Selam ve sevgiler.

 7. ATTİLA DOĞRUER der ki:

  Arkadaşım Tarık Uluocak’ın önermesi ile siteniz ile tanışma imkanım oldu. Emekleriniz için teşekkürler.gelişmelerinizi takip etmekten mutlu olacağım saygılarımla.
  Attila Doğruer

 8. emre YOĞURTÇU der ki:

  Siteniz çok güzel olmuş ellerinize sağlık zaman içerisinde daha da zenginleşeceğini umut ediyorum.Bir sikke koleksiyoneri olarak Türkiye’de sikke konusunda bilgiye ulaşabileceğimiz pek az site var.Sevgili Bülent beyin nadir sikkelerini de siteniz aracılığıyla görme imkanı bulduğuma sevindim.
  Saygılarımla….

 9. Burcu Bayram der ki:

  Bir süredir birbirinden değerli eserleri izleme fırsatını bulduğum ve sizler gibi özel insanlarla fikir paylaşımı yapabildiğim bu siteyi takip ediyorum. Günümüzde sizin kadar emek harcayan ve bunu doğru yerlere doğru kişilere iletebilen insanlar çok az kaldı…Böylesine güzel, müzikleriyle, içeriği ile insanı bambaşka dünyalara götüren bir siteyi bizlerle paylaştığınız ve herkese örnek olduğunuz için çok teşekkürler.
  Emeğinize sağlık…

 10. Erhan Özsoy der ki:

  İnce bir zevkle dizayn edilmiş web siteniz doyurucu açıklamalarla benzersiz olmuş.Birikimlerinizi insanlarla paylaşmanız çok güzel.Nacizane tebrik ediyorum.
  Saygılarımla.

 11. Ali Köse der ki:

  Sitenizi büyük bir zevkle ziyaret ettim. Böyle bir siteden dolayı sizi kutluyorum, ellerinize sağlık. Kayseri’den selamlar.

 12. Zeliha KAYAALTI der ki:

  Sitenizde gezinirken, bilgisayar başında değil, müzik eşliğinde müze ve sanat galerisinde adım adım geziniyor gibi hissettim kendimi. Bu konularla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen insanların faydalanabilecekleri çok güzel, bilgi ve görsellik dolu bir site. Emeğinize, paylaşımlarınızdan dolayı yüreğinize sağlık…
  Sizi takip etmeye devam edeceğiz…

 13. Vural ALDEMİR der ki:

  Bir sanat eserini vücuda getirmek ne kadar zahmetli, beceri ve kabiliyet gerektiren ve de insanın tahammül sınırlarını zorlayan bir çalışma ise, bunları uzun yıllar toplamak, zarar görmemeleri için her türlü tedbiri alarak günümüze ulaşmalarını sağlamak ve nihayetinde bunları kültür-sanat hayranları ile buluşturmak da kuşkusuz takdire şayan bir çalışmadır.
  Sitenizin hem görsellik hem de içerik bakımından biz ziyaretçileri tatmin edecek düzeyde olduğunu büyük bir zevkle müşahede ettim. Ayrıca, mevcut içeriğinin gün geçtikçe daha da zenginleşeceğini umuyor, başta siz site kurucusu olmak üzere emeği geçen herkese teşükkürlerimi bir borç biliyorum.

 14. Ayça SAATÇI der ki:

  Sevgili Babam,değerli Arkeolog Tahsin SAATÇI’nın Şifa Tasın da ki emeklerini es geçmediğiniz ve rahmetle andığımız Babamı unutmadığınız için çok teşekkür eder bu güzel sitenin uzun ömürlü olmasını dilerim.

 15. Mustafa ÖNDER der ki:

  Gelecek nesillere kalacak olan Sitenizde ki objelerin korunmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

 16. Hakan SEPİCİ der ki:

  Sitenizi Bakırcılıkla ilgili araştırma yaparken buldum. Bakırların üzerindeki motifler, bakırcılıkta kullanılan aletlerin tanıtımı bölümü çok etkileyici. Bende İzmir Arkeolojı muzesıne kayıtlı bir kolleksiyonerim. (http://mehmeteti.150m.com/index.htm) adında bır sitemiz var ”Anotolian Coins” adı..

 17. Bülent Bostancı der ki:

  http://girlandkultursanat.com BİR YAŞINI DOLDURDU..

  KÜLTÜR VE SANATA GÖNÜL VERENLERLE HEP BERABER .. NİCE YILLARA…..
  BÜLENT

 18. seza Erkal der ki:

  BU OLAĞANÜSTÜ GÜZELLİKLERE EMEĞİ GEÇENLERE SELAM OLSUN

 19. Cansın Arda der ki:

  Sayın yetkili,
  Sitenizi daha önce de ziyaret etmiştim. Her ziyaretimde daha zenginleşmiş olduğunu mutlulukla müşaade ediyorum. Bizlere sunduğunuz güzelliklerimiz için çok teşekkür ederiz.
  Saygılarımla

 20. Ejder ÇAĞAN der ki:

  Selamlar…
  Tarihimizin derinliklerindeki kalplerin yarattığı çalışmalar ve o çalışmalardaki medyalara hayat veren elleri saygıyla anıyor ve selamlıyorum…

 21. Vural ALDEMİR der ki:

  Tarih 18 Şubat 2011; büyük emekler verilerek kültür sanat hayranları için hazırlanan bu yeni site hakkındaki görüşlerimi o tarihte belirtmiştim. Bugün tarih 15 Şubat 2012. Aradan yaklaşık 1 yıl geçmiş durumda. Bu geçen zaman zarfında sitenin mükemmel denecek bir seviyeye geldiğini, objelerin klasifikasyonları ile sayfa mizampaj ve düzenlemelerinin harika olduğunu, sayfalar arasında gezinirken insanın kendisini adeta bir müzede hissettiğini belirtmeden geçemeyeceğim.
  Bu vesileyle, emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür eder, bundan sonra da çalışmalarınızın ve siteye katkılarınızın bir takipçisi olmaktan duyacağım mutluluğu belirtir, selam ve saygılarımı sunarım.

 22. Neslihan Çolak der ki:

  Yerinde, eksiksiz ve dakik cevaplarınızdan dolayı teşekkür eder,herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

 23. yaşar bilge der ki:

  Sayın Yönetici;
  web sayfanızı incelerken kültür ve sanatın birlikteliğini hissettim. Zenginliğinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Yaşar Bilge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

CAPTCHA image
*